2 August, 2012

KONTAKT

ALTPOOLT LEIAD MEIE KONTAKTID:

üldine e-post: info@involved.ee

vabatahtlik töö ja praktika välismaal: volunteer@involved.ee

skype: involved.ngo

facebook: involvedngo

twitter: INVOLVEDestonia

tumblr: involvedestonia

Angel Casal

Juhataja

telefon: +372 555 96 458

e-post: angel.casal@involved.ee

Alo Raieste 

Juhataja

telefon: +372 52 917 17

e-post: alo.raieste@involved.ee

Allan Raieste

Vabatahtlik

e-post: allan.raieste@involved.ee

Alari Raieste

Vabataktlik

alari.raieste@involved.ee

Josephine Obochi

e-post: josephine.obochi@involved.ee

Praktikant ( TLÜ)

Johnson Oluwafemi

e-post: johnson.oluwafemi@involved.ee

Praktikant ( TALTECH)

Kontori aadress: Raua 23, Tallinn 10124. Asume Kesklinna noortekeskuse ja Raua saunaga  samas hoones. Sauna kõrvalt läheb autotee hoone taha sisehoovi, maja taga on noortekeskuse uks. Sealt ülesse teisele korrusele.

Kõik kohtumised palume eelnevalt kokku leppida kas telefoni või e-posti teel.

involved_kangas

Logo_tumblr

INVOLVED_90x50+5mm.indd

Mittetulundusühing INVOLVED

Registrikood: 80341123

Euroopa Vabatahtliku teenistuse akrediteering (EI) Euroopa Komisjoni programmilt Erasmus+ , SA Archimedese akrediteerimistaotluse number:

2018-1-EE01-KA110-051111

Erasmus+ PIC number: 947041168

Ametlikud pangaandmed: AS LHV Pank, konto number –  EE807700771000866777

INVOLVED on EURODESKi, Eesti Töötukassa ja Tallinna Ülikooli koostööpartneriks.

© 2020 INVOLVED
info@involved.ee