3 August, 2012

VABATAHTLIK

Võimalik on osaleda vabatahtlikus töös kohalikul tasandil siinsamas Eestis, kui ka rahvusvahelistes projektides kodumaalt väljas. Sina valid!

 1) VABATAHTLIK TÖÖ EESTIST VÄLJAS

Jah! Sul on tõepoolest võimalik minna vabatahtlikuks Euroopa Komisjoni mitteformaalse haridusprogrammi Erasmus+ Euroopa NooredEuroopa vabatahtlik teenistus (European Voluntary Service – EVS) raames.

Euroopa vabatahtlik teenistus on võimalus noortele, kes soovivad 2-12 kuud teha välisriigis vabatahtlikku tööd ja sealjuures tutvuda selle riigi keele, inimeste ja kultuuriga. Euroopa vabatahtliku teenistuse eesmärgiks on arendada solidaarsust, edendada sallivust ja kodanikuaktiivsust ning tugevdada üksteisemõistmist noorte hulgas.

Täpsem info programmi, sh õiguste ja kohustuste kohta on leitav aadressilt www.euroopa.noored.ee/evs Tutvu ka otse Euroopa Komisjoni veebisaidiga.

INVOLVED võib olla sinu saatvaks organisatsiooniks. Huvi korral võta ühendust, saates meile e-postile volunteer@involved.ee inglise keeles järgmised dokumendid:

1) Curriculum Vitae (lisa pilt ja skype kasutajanimi); soovi korral võid saata ka Europassi CV, mis on ühtlustatud CV vorm kogu Euroopas.

2) motivatsioonikiri (mitte üle A4). Kirja oluline osa on kindlasti sinu eelnev vabatahtliku töö kogemus (kui on) ning olemasolevate oskuste loetelu, millega saaksid meid aidata.

Üheskoos leiame sulle kõige sobivama projekti! Sinu ülesandeks on aidata oma saatvat organisatsiooni vabatahtliku tööga. Viime sind kokku ka teenistuse juba läbinud noortega, kellelt saad enne välismaale sõitu väärtuslikku informatsiooni.

Kõik akrediteeritud EVS organisatsioonid on leitavad SIIT (andmebaas, kust saad hakata endale projekte otsima). Nend hulka kuulub ka INVOLVED numbriga 2012-EE-41

PS. Peaagu kõik kulutused katab Euroopa Komisjon – sinu kohustuseks on maksta osa transpordist projekti toimumispaika ja tagasi koju vastavalt Euroopa Komisjoni vahemaa kalkulaatorile (distance calculator).

Meiepoolsete pakkumistega vabatahtlikuks tööks välismaal saad tutvuda näiteks SIIN 

2) VABATAHTLIK TÖÖ EESTIS

Organisatsiooni juures on võimalik töötada vabatahtlikuna kohalikul tasandil ning saada väärtuslik kogemus edaspidiseks. Võid meie juurde pöörduda kogemuste omandamiseks ja oskuste proovile panemiseks, kuid samuti on oodatud kõik juba kogenud inimesed, kes soovivad teistega jagada ning sellest õppida. Oleme veendumusel, et parim tulem tehtust on süntees vabatahtliku oskustest, motivatsioonist ning meie poolt pakutavast – seega on ülioluliseks see eelnevalt välja selgitada.

Huvi korral võta ühendust, saates meile e-postile info@involved.ee eesti keeles järgmised dokumendid:

1) Curriculum Vitae (lisa pilt ja skype kasutajanimi);

2) motivatsioonikiri (mitte üle A4). Lisa võimalusel olemasolevate oskuste loetelu, millega saaksid meid aidata.

Kõik INVOLVED juures töötanud isikud saavad ka Vabatahtliku passi ning loomulikult meiepoolsed soovituskirjad tulevikuks võimalikele tööandjatele ning partneritele.

© 2024 INVOLVED
info@involved.ee